Gratulàlok a dobogĂłsoknak, kivàltkĂŠppen SàntabĂślènynek a gyõzelemhez.
A beĂgĂŠrt dĂj sem marad el, amit szombaton a Pler elleni meccs elĂśtt leszàllĂtok Neked hàzhoz ( Szegeden, vagy vonzàskĂśrzetĂŠben laksz), vagy a csarnokhoz. KĂŠrlek Ărd meg, hogy milyen Ăzben szeretnĂŠd.
Ha valami kĂŠrdĂŠsed van elĂŠrsz a 30/3033666-os telefonszàmon, hĂvj bàtran.
Ădv.: Folkfan
2014-01-27 17:32 (Előzmény nélküli.)
Kedves Olvasó! Jelentkezzen be és akkor hozzászólhat a témához!
KĂśszĂśnjĂźk,hogy idĂľt, energiĂĄt nem kĂmĂŠlve megszervezted ĂŠs lebonyolĂtottad a tippversenyt.
RemĂŠlem,hogy a TĂśbbiek nevĂŠben is mondhatom -"....jĂł mulatsĂĄg,fĂŠrfimunka volt".
A jĂĄtĂŠk is szuper volt, az EB is, szerintem. RemĂŠlem, azon nem lehet vitatkozni, hogy a legjobb csapat nyert! Sokan jĂĄtszottak nagyon jĂłl, izgalmas meccsek voltak, de amit Onesta mĂťvelt az idĂľzĂtĂŠssel, az nem akĂĄrmi! BĂĄr ezekkel a varĂĄzslĂłkkal, akik a francia csapatot alkotjĂĄk, nem is lehet olyan bonyolult mindent megnyerni!
2014-01-26 21:21 (Előzmény nélküli.)
Kedves Olvasó! Jelentkezzen be és akkor hozzászólhat a témához!
A dobogĂłsoknak gratulĂĄlok!
KĂĄĂĄdvĂĄĂĄss MukijĂĄĂĄĂĄtĂĂĂ... nagyon kĂśszĂśnjĂźk, hogy idĂľt, fĂĄradtsĂĄgot nem kĂmĂŠlve lehetĂľsĂŠget biztosĂtottĂĄl egy remek jĂĄtĂŠkra. :D
http://www.onioncity.hu "A sport megtanĂt becsĂźletesen gyĂľzni ĂŠs emelt fĂľvel veszĂteni, a sport tehĂĄt MINDENRE megtanĂt"
2014-01-26 20:35 (Előzmény nélküli.)
Kedves Olvasó! Jelentkezzen be és akkor hozzászólhat a témához!
CsigazabĂĄlĂł barĂĄtaim csodĂĄt tettek, ahogy kell! Ebben a jĂĄtĂŠkban Ăľk az igazi zsenik, a tĂśbbiek Ăźgyes iparosok.
Muki testvĂŠr, kĂśsz a jĂĄtĂŠkot!
Bocs, Miney, kicsit "valĂłszĂnĂťsĂŠgszĂĄmĂtottam' tegnap! Folkfan testvĂŠr, akkor tortĂĄzunk?
2014-01-26 19:30 (Előzmény nélküli.)
Kedves Olvasó! Jelentkezzen be és akkor hozzászólhat a témához!