Ukrán válság - Orosz lap: Viktor Janukovicsot állítólag infarktussal kórházban kezelik
Diszkótragédia - Fenntartotta a korábbi jogerõs ítéletet a Kúria a West Balkán-ügyben
Szegedi hírek
Bõrgyógyászati távkonzultációs rendszert fejlesztettek Szegeden
Pingvinfiókák születtek a Szegedi Vadasparkban
Színházi világnapi programok Szegeden
Választás 2014 – Bajnai: áprilisban hosszú távra eldõl, az ország merre halad tovább
Munkatársunktól   2009 September 30, Wednesday

Oda az álom. A Lyon átgázolt a Lokin és kiütéses, 4 gólos vereséget mért a magyar bajnokra. A meccsen voltak szép momentumok, de mint tudjuk a focit gólra játsszák és ez most nekünk nem ment.
  Hozzszlsok Nyomtat E-mail PDF
A liverpooli 1-0 után mindenki bizakodott és abban reménykedett, hogy a magyar bajnok talán idehaza meglepheti francia ellenfelét. Sajnos nem így lett, sõt az Olympique Lyon rendkívül könnyedén gyõzõtt a Loki ellen a Puskás Ferenc stadionban. A francia sztárcsapat már az elején szerette volna bebiztosítani a 3 pont sorsát, melynek érdekében Kim Kallstrom már a 3. percben bevette Polekszics kapuját.

A félidõ elõtt még Pjanic és Govou is betalált, majd a végeredményt Gomis állította be az 51. percben. A 0-4-es vereség sajnos hûen tükrözi a francia és a magyar csapat közötti tudásbeli és leginkább anyagi különbséget. A BL E-csoportjában legközelebb október 20-án szépítheti a Loki az olasz Fiorentina ellen. A DVSC itthon fogadhatja a lilákat.