Ukrán válság - Orosz lap: Viktor Janukovicsot állítólag infarktussal kórházban kezelik
Diszkótragédia - Fenntartotta a korábbi jogerõs ítéletet a Kúria a West Balkán-ügyben
Szeged
Szegedi hĂ­rek
Vízilabda ob I - Molnár Tamásék Diapolo Szeged VE néven folytatják
Színházi világnapi programok Szegeden
Választás 2014 – Bajnai: áprilisban hosszĂş távra eldõl, az ország merre halad tovább
Helyi sport Helyi sport
Jól kezdett, de végül nem bírt a Vasassal a Beton + videó!
MunkatársunktĂłl   2011 April 18, Monday

Amilyen jól kezdett az elsõ negyedben, olyan rosszul játszott a másodikban a Szeged Beton együttese a Vasas ellen a rájátszás elsõ fordulójában. Molnár Tamáséknak végül döntetlenre sikerült menteniük a találkozót. Szeged Beton - Vasas: 7-7
  Hozzászólások Nyomtat E-mail PDF
Nyitott uszodában kezdhette a Vodafone OBI 2010/2011-es szezonjának rájátszását a Szeged Beton csapata. Az alapszakaszt második helyen záró együttes azt a Vasast (4.) fogadta, akit április elején a bajnokság 25. fordulójában egy góllal sikerült felülmúlniuk, ráadásul idegenben a Komjádi uszodában.

Jól kezdõdött a mérkõzés a Szeged Beton számára, hiszen alighogy megszerezték a labdát, Dr. Molnár Tamás máris beköszönt Nagy Viktornak. Szinte még fel sem ocsúdhattak meglepetésükbõl a piros-kékek, amikor Török Béla és Aaron Younger is utat talált a Vasas kapujába, elõbbi kétszer is. Az elsõ félidõ után úgy tûnt, hogy a Szeged nagy arányú gyõzelmet arathat a fõvárosiak fellett, azonban nem így történt, hiszen a második negyedre alaposan megrázták magukat a vendégek. A horvát klasszis Boskovic után, Vörös, Powers és Steinmetz Barnabás is gólt szerzett, majd a félidõben már 5-4-et mutatott az eredményjelzõ a Vasasnak. A harmadik negyedet döntetlenre hozta a Beton Kiss Csaba duplájával, majd az utolsó negyedben Aaron Youngernek sikerült pontot mentenie, így alakult ki a 7-7-es végeredmény. A Szeged nyerhetett volna, ha jobban kihasználja emberelõnyös helyzeteit. A rájátszást a Beton a Honvéd ellen folytatja idegenben szerda este 8 órakor.