Oci! A tavalyi Aalborgot ne hasonlítsuk az AG-hez. Az AG brutálisan erős és megkockáztatom, hogy az első hármas egyenlő eséllyel pályázik az első helyre.
Ettől még azonban bárkit elkaphatunk otthon ha nem figyel oda és azt gondolom ez lehet a kulcs a 4. helyhez.
Hja, ha a C csoportot nézem, akkor sírógörcsöt kapok, node..
elkerültük a Berlint, elkerültük a szabad kártyást és elkerültük a várhatóan legnehezebb selejtezőcsoportot is. Persze ezen felül nagyjából mindenből a legnehezebb jött, de nem gondolom, hogy a továbbjutás lehetetlen.
Az Admer Leont ne soroljuk a megelőzhetetlen kategóriába. Nehéz anyagi helyzetben vannak, még nem lehet tudni ki marad, ki megy...nem sokkal vannak/lesznek egy svájci bajnok felett erősségben.
Emellett elit csapatokkal (is) találkozunk, ami táblás házat jelent, szóval lesz bevétel is bőven.
Nem szabad szomorkodni, fel kell készülni, aztán meglátjuk.
Hajrá Szeged!
klemó
2011-06-28 13:58 (Előzmény nélküli.)
Kedves Olvasó! Jelentkezzen be és akkor hozzászólhat a témához!
A halálcsoport egyértelműen a Veszprémé. Hatos keretben a dán bajnokság második helyezettje messze magasan a leggyengébb, ez elég durva..
Viszont a Veszprém megmutathatja mit tud abban a szakaszban (csoportkörök), amikor igazán menni szokott nekik a játék.
mi is vért fogunk hugyálni... Viszont itt a presov oda-visszaverésén túl a tét nyomása nélkül lephetünk meg bárkit, főleg itthon. Szerintem a Kielen kívül bármelyik nagycsapat is simán belefuthat egy pofonba Újszegeden.
2011-06-28 13:13 (Előzmény nélküli.)
Kedves Olvasó! Jelentkezzen be és akkor hozzászólhat a témához!
Nekünk a Leonra és a selejtezősre kell komolyan rámenni. A többiek ellen önámítás lenne bármiről álmodni. Nagyon-nagyon esetleg a franciák ellen itthon valami.
Huhh..hát szép kis feladat. Először bosszankodtam, de végülis örülök neki, mert láthatunk sztárcsapatokat, akik ellen lehet teher nélkül játszani. A selejtezőst Presov/Porto meg kell verni oda-vissza, a Leon és az FCK ellen meglátjuk, nem mi vagyunk az esélyesek, de meg kell próbálni. A dánok sztem nagyon erősek lesznek jövőre, sztem tőlük is sanszos az oda-vissza vereség, a Leon ellenben már nem a régi...
Az MKB brutál csoportba került, ha jól tudják a formájukat időzíteni, a Ciudad mögött meg lesz a 2. hely sok jó és közönségcsalogató meccsekkel.