(MTI) - A kajakos KozĂĄk Danuta, a KovĂĄcs Katalin, Douchev-Janics Natasa pĂĄros Ă©s a fĂ©rfi kajaknĂ©gyes Ă©remĂ©rt szĂĄll vĂzre, mĂg a nĂ”i vĂzilabda-vĂĄlogatott a bronzĂ©remĂ©rt kĂŒzd meg az ausztrĂĄlokkal a londoni olimpia csĂŒtörtöki versenynapjĂĄn, melyen 23 szĂĄmban avatnak bajnokot.
- augusztus 9., csĂŒtörtök (Ă©remosztĂĄs 23 szĂĄmban):
  Â
    magyar vonatkozĂĄsĂș program:
    ATLĂTIKA (Olimpiai Stadion) - 5
10 Ăł: fĂ©rfi tĂzprĂłba, 110 m gĂĄt - SZABĂ ATTILA
10:30 ó: nÔi magasugrås, selejtezÔ
10:55 Ăł: fĂ©rfi tĂzprĂłba, diszkoszvetĂ©s - SZABĂ ATTILA
12:35 ó: férfi 4x400 m-es våltó, elÔfutamok
13:55 Ăł: fĂ©rfi tĂzprĂłba, rĂșdugrĂĄs - SZABĂ ATTILA
19:30 Ăł: fĂ©rfi tĂzprĂłba, gerelyhajĂtĂĄs - SZABĂ ATTILA
20:20 Ăł: FĂRFI HĂRMASUGRĂS, DĂNTĂ
20:30 ó: nÔi 800 m, elÔdöntÔ
21 Ăł: FĂRFI 800 M, DĂNTĂ
21:20 ó: nÔi 4x100 m-es våltó, elÔfutamok
21:55 Ăł: FĂRFI 200 M, DĂNTĂ
22 Ăł: NĂI GERELYHAJĂTĂS, DĂNTĂ
22:20 Ăł: FĂRFI TĂZPRĂBA, 1500 M - SZABĂ ATTILA
    KAJAK-KENU (Eton Dorney Buckinghamshire) - 4
10:30 Ăł: FĂRFI C-2 1000 M, DĂNTĂ
10:48 Ăł: FĂRFI K-4 1000 M, DĂNTĂ - KAMMERER ZOLTĂN, TĂTH DĂVID, KULIFAI TAMĂS, PAUMAN DĂNIEL
11:15 Ăł: NĂI K-1 500 M, DĂNTĂ - KOZĂK DANUTA
11:42 Ăł: NĂI K-2 500 M, DĂNTĂ - KOVĂCS KATALIN, DOUCHEV-JANICS NATASA
    HOSSZĂTĂVĂSZĂS (Hyde Park) - 1
13 Ăł: NĂI 10 KM - RISZTOV ĂVA
    VĂZILABDA (VĂzilabdacsarnok) - 1
    nÔk:
15:30 ó: a 7. helyért: Nagy-Britannia - Olaszorszåg
16:50 Ăł: az 5. helyĂ©rt: OroszorszĂĄg-KĂna
19:40 Ăł: bronzmĂ©rkĂ”zĂ©s: MAGYARORSZĂG-AusztrĂĄlia
21 Ăł: DĂNTĂ: SPANYOLORSZĂG-EGYESĂLT ĂLLAMOK
    nem magyar vonatkozĂĄsĂș program:
    GYEPLABDA (Riverbank Aréna)
    férfiak:
9:30 Ăł: a 9. helyĂ©rt: ArgentĂna - Ăj-ZĂ©land
12:30 ó: a 7. helyért: Pakisztån-Koreai Köztårsasåg
16:30 ó: elÔdöntÔ: Ausztrålia-Németorszåg
21 ó: elÔdöntÔ: Hollandia - Nagy-Britannia
    TEKVONDO (ExCeL) - 2
10 Ăł: fĂ©rfi 68 kg, nĂ”i 57 kg, kĂŒzdelmek a döntĂ”ig
21 ó: férfi 68 kg, nÔi 57 kg, vigaszåg, bronzmérkÔzés
23:15 Ăł: NĂI 57 KG, DĂNTĂ
23:30 Ăł: FĂRFI 68 KG DĂNTĂ
    MĂUGRĂS (Vizesközpont) - 1
11 ó: nÔi toronyugrås, elÔdöntÔ
20 Ăł: NĂI TORONYUGRĂS, DĂNTĂ
    RITMIKUS GIMNASZTIKA (Wembley Aréna)
11 ó: egyéni összetett, selejtezÔ
15:50 ó: kéziszercsapat, selejtezÔ
    VITORLĂZĂS (Weymouth and Portland, Dorset) - 1
13 ó: nÔk: Elliott 6m
14 Ăł: FĂRFIAK: 470-ES, ĂREMFUTAM
    LOVASSPORT (Greenwich Park) - 1
13:30 Ăł: EGYĂNI DĂJLOVAGLĂS, DĂNTĂ
    LABDARĂGĂS (Coventry, London - Wembley) - 1
    nÔk:
14 ó: bronzmérkÔzés: Kanada-Franciaorszåg, Coventry, Vårosi Stadion
20:45 Ăł: DĂNTĂ: EGYESĂLT ĂLLAMOK-JAPĂN, WEMBLEY STADION
    BIRKĂZĂS (ExCeL) - 2
14 ó: nÔi 55 és 72 kg, elÔcsatårozåsok, nyolcaddöntÔ, negyeddöntÔ, elÔdöntÔ
18:45 ó: nÔi 55 és 72 kg, vigaszåg, bronzmérkÔzés
20:03 Ăł: NĂI 53 KG, DĂNTĂ
20:48 Ăł: NĂI 72 KG, DĂNTĂ
    KERĂKPĂR - BMX (BMX Track)
16 ó: férfi negyeddöntÔ
    MĂĂSZĂS (Vizesközpont)
16 ó: csapatverseny, kötelezÔ
    RĂPLABDA (Earls Court)
    nĂ”i elĂ”döntĂ”:   Â
16 Ăł: Koreai KöztĂĄrsasĂĄg-EgyesĂŒlt Ăllamok
20:30 Ăł: BrazĂlia-JapĂĄn
    ĂKĂLVĂVĂS (ExCeL) - 3
17:30 Ăł: NĂI 51 KG, DĂNTĂ
17:45 Ăł: NĂI 60 KG, DĂNTĂ
18:15 Ăł: NĂI 75 KG, DĂNTĂ
    KOSĂRLABDA (North Greenwich csarnok)
    nÔi elÔdöntÔ:
18 Ăł: AusztrĂĄlia-EgyesĂŒlt Ăllamok
22 Ăł: OroszorszĂĄg-FranciaorszĂĄg
     KĂZILABDA (KosĂĄrlabdacsarnok)
    nÔi elÔdöntÔ:
18 ó: Norvégia-Koreai Köztårsasåg
21:30 Ăł: SpanyolorszĂĄg-MontenegrĂł
Â
    STRANDRĂPLABDA (Horse Guards Parade) - 1
20 ó: férfi bronzmérkÔzés
22 Ăł: FĂRFI, DĂNTĂ
Hozzïżœszïżœlïżœsok Kedves Olvasïżœ! Jelentkezzen be ïżœs akkor hozzïżœszïżœlhat a tïżœmïżœhoz!