Belga szövetségi kapitånya van a nÔi röplabda-vålogatottnak
(MTI) - A belga Jan De Brandt lett a magyar nÔi röplabda-vålogatott szövetségi kapitånya.
OsztrĂĄk jĂ©gkorongliga - Új cĂ©l a FehĂ©rvĂĄr elĂ”tt
LĂ©gfegyveres Eb - Miskolczi Julianna aranyĂ©rmes lĂ©gpuskĂĄban, Sike bronzĂ©rmes futĂłcĂ©lban - FRISSÍTET
Légfegyveres Eb - Miskolczi Julianna aranyérmes légpuskåban, Sike bronzérmes futócélban
LĂ©gfegyveres Eb - VilĂĄgcsĂșccsal aranyĂ©rmes a fĂ©rfi futĂłcĂ©llövĂ”-csapat
NÔtt az Adidas profitja 2013-ban
MTI hĂ­rek
KĂŒlföld
UkrĂĄn vĂĄlsĂĄg - Kijevben az orvlövĂ©szek a nemzeti bank Ă©pĂŒletĂ©bĂ”l adtĂĄk le lövĂ©seiket
MagyarorszĂĄg
A vårtnål gyengébb a szél a Balatonnål, nem kellett beavatkozni a magas vízållås miatt
EU
EU-csĂșcs - PĂĄrizs: nem lesznek szankciĂłk OroszorszĂĄggal szemben az uniĂłs csĂșcson
KĂŒlföld
Szerbiai vålasztåsok - A szerb média szerint unalmas a kampåny
MagyarsĂĄg
Gulyås: óriåsi elÔrelépés, hogy négy év alatt közel 600 ezren élnek a kedvezményes honosítåssal
BĂ»nĂŒgy
DiszkĂłtragĂ©dia - Fenntartotta a korĂĄbbi jogerĂ”s Ă­tĂ©letet a KĂșria a West BalkĂĄn-ĂŒgyben
Vízilabda ob I - Molnår Tamåsék Diapolo Szeged VE néven folytatjåk
VĂĄlasztĂĄs 2014 – Bajnai: ĂĄprilisban hosszĂș tĂĄvra eldĂ”l, az orszĂĄg merre halad tovĂĄbb
Szabó Gåbor akadémikust javasolja rektornak a Szegedi Tudomånyegyetem szenåtusa
Elfogadtåk szegedi önkormånyzat 2014-es költségvetését
FIGYELEM! MENETREND MÓDOSÍTÁS!
sport sport
Légfegyveres Eb - Sidi Péter egy tizeddel maradt le a döntÔrÔl
MTI   2014 March 04, Tuesday

(MTI) - Sidi Péter mindössze egy tized körrel maradt le a nyolcas döntÔrÔl a férfi puskåsok között a moszkvai légfegyveres Európa-bajnoksåg keddi versenynapjån, és 11. helyével a nap legjobb magyar eredményét érte el.
  Hozzászólások Nyomtat E-mail PDF

A szĂĄm hĂĄromszoros Eb-gyĂ”ztese a 60 lövĂ©ses alapversenyt 623,8 körrel zĂĄrta, ez kevĂ©snek bizonyult a finĂĄlĂ©hoz, mivel a nyolcadik helyen mĂ©g bejutĂł romĂĄn Alin George Moldoveanu 623,9 kört Ă©rt el. A verseny szĂ­nvonalĂĄt Ă©s kiĂ©lezettsĂ©gĂ©t jelzi, hogy Moldoveanuhoz hasonlĂłan az olasz Enrico Pappalardo is 623,9-del zĂĄrt, s ezzel kilencedik lett, Ă©s mĂ©g a francia Etienne Germond (623,8 kör) is Sidi elĂ© kerĂŒlt.
    KapĂĄs IstvĂĄn 621,4 körrel 22., mĂ­g HĂĄner TamĂĄs 616,1-del 45. lett az 51 tagĂș mezĂ”nyben. A hĂĄrmĂłjuk alkotta csapat a tizedik helyen vĂ©gzett.
    A nap mĂĄsik olimpiai szĂĄmĂĄban, a nĂ”i pisztolyosoknĂĄl Tobai-Sike RenĂĄta ĂĄllt a legközelebb a finĂĄlĂ©ba kerĂŒlĂ©shez, de 379 körös alaperedmĂ©nyĂ©vel nĂ©gy körrel maradt el a döntĂ”höz ezĂșttal minimĂĄlisan szĂŒksĂ©ges 383-as eredmĂ©nytĂ”l, s ezzel a 19. helyen fejezte be a versenyt. A sportpisztolyban olimpiai hatodik, lĂ©gpisztolyban 2010-ben Eb-ezĂŒstĂ©rmes Csonka ZsĂłfia - aki sĂ©rĂŒlĂ©s miatt tavaly szinte egyĂĄltalĂĄn nem versenyzett - 378 körrel 22. lett, mĂ­g Nemes Adrienn 376-tal 28. A magyar csapat, amely ebben az összeĂĄllĂ­tĂĄsban 2012-ben Eb-mĂĄsodik volt, ezĂșttal a hatodikkĂ©nt vĂ©gzett.
    A férfi puskåsok versenyét az ukrån Aleh Carkov, a nÔi pisztolyosok szåmåt a német Stefanie Thurmann nyerte meg.