Szeged
Szegedi hĂ­rek
Vízilabda ob I - Molnár Tamásék Diapolo Szeged VE néven folytatják
Színházi világnapi programok Szegeden
Választás 2014 – Bajnai: áprilisban hosszĂş távra eldõl, az ország merre halad tovább
Szabó Gábor akadémikust javasolja rektornak a Szegedi Tudományegyetem szenátusa
Választás 2014 – Botka: az Orbán-kormány leválthatĂł
LĂłsport LĂłsport
Négyesfogathajtó Eb - Két magyar bronzérem
MTI   2013 September 30, Monday

(MTI) - A legjobb magyar, Lázár Zoltán bronzérmet nyert Izsákon a vasárnap véget ért négyesfogathajtó Európa-bajnokság egyéni versenyében, csapatban Magyarország harmadikként zárt.
Olvasďż˝i ďż˝rtďż˝kelďż˝s:starstarstarstarstar / 0
�rt�kelje �n is! starstarstarstarstar
  Hozzászólások Nyomtat E-mail PDF

A verseny honlapja szerint a díj- és a maratonhajtás után kialakult álláshoz képest fordított sorrendben teljesítették az akadálypályát a versenyzõk az izsáki Eb zárónapján. A szintidõt 3:21 percben határozták meg, ennek túllépését másodpercenként fél hibaponttal büntették, míg egy labdaverésért három hibapont járt.
    A holland Theo Timmerman hiba nélkül hajtott, és Európa-bajnok lett. A svéd Tomas Eriksson sem hibázott, a holland Koos de Ronde viszont levert egy sárga labdát, így õt megelõzte a két szám után a negyedik helyen állt Lázár Zoltán, aki vasárnap az alapidõn belül, hiba nélkül teljesítette a pályát.
    A magyar egység másik két tagja közül ifj. Dobrovitz József és édesapja egyaránt három hibaponttal tudta le az akadályhajtást, amivel jelentõs mértékben hozzájárultak ahhoz, hogy Magyarország a csapatversenyben Hollandia és Németország mögött a harmadik helyen végzett.