OrszĂĄgos sport
SĂĄrgĂĄban Ășszott a hĂłdmezĂ”vĂĄsĂĄrhelyi uszoda
SĂĄrgĂĄban Ășszott a hĂłdmezĂ”vĂĄsĂĄrhelyi uszoda: a JövĂ” Bajnokai program elsĂ” negyedĂ©vĂ©t zĂĄrĂł rĂ©giĂłs verseny csaknem szĂĄz rĂ©sztvevĂ”je pompĂĄzott a 2021-es vb szĂ­nvilĂĄgĂĄt idĂ©zĂ” egyenszerelĂ©sben. ...
14:41
UkrĂĄn vĂĄlsĂĄg - Az oroszok hajĂłk elsĂŒllyesztĂ©sĂ©vel foglyul ejtettĂ©k az ukrĂĄn flotta egy rĂ©szĂ©t
14:40
UkrĂĄn vĂĄlsĂĄg - Orosz lap: Viktor Janukovicsot ĂĄllĂ­tĂłlag infarktussal kĂłrhĂĄzban kezelik
14:38
Versenyuszoda Ă©pĂŒl GödöllĂ”n
14:36
Ukrån vålsåg - Magyar katona vezeti az EBESZ katonai megfigyelÔit
13:44
DiszkĂłtragĂ©dia - Fenntartotta a korĂĄbbi jogerĂ”s Ă­tĂ©letet a KĂșria a West BalkĂĄn-ĂŒgyben
Szeged
Szegedi hĂ­rek
PingvinfiĂłkĂĄk szĂŒlettek a Szegedi Vadasparkban
SzĂ­nhĂĄzi vilĂĄgnapi programok Szegeden
VĂĄlasztĂĄs 2014 – Bajnai: ĂĄprilisban hosszĂș tĂĄvra eldĂ”l, az orszĂĄg merre halad tovĂĄbb

Hozzászólások Nyomtat E-mail PDF
(MTI) - A Szeged jutott elÔnyhöz a férfi vízilabda-bajnoksåg råjåtszåsåban a bronzéremért zajló, két gyÔzelemig tartó pårharc nyitómeccsének megnyerésével.

•     EredmĂ©ny:
    a 3. helyért, 1. mérkÔzés:
  • A-HĂ­d Szeged VE - TEVA-Vasas 9-8 (1-3, 2-2, 1-1, 5-2)

a legjobb góldobók: Molnár T., Younger, Kunac 2-2, illetve Vámos, Öler, Steinmetz Á. 2-2

A keddi mĂ©rkĂ”zĂ©sen, amelynek a Szegedi Sportuszoda adott otthont, a magabiztosabb vendĂ©gek 2-0-ra, majd 5-1-re elhĂșztak. A nagyszĂŒnetig valamelyest javĂ­tott kilĂĄtĂĄsain az alapszakaszgyĂ”ztes csongrĂĄdi csapat, 5-3-ra szĂ©pĂ­tett. A harmadik szakaszban maradt a kĂ©tgĂłlos kĂŒlönbsĂ©g (4-6), a negyedik negyed elejĂ©n azonban 6-5-re feljöttek a hazaiak. A Szeged nagy erĂ”ket mozgĂłsĂ­tott az egyenlĂ­tĂ©sĂ©rt, de a piros-kĂ©kek olimpiai bajnok centere, a mĂĄsodszor is eredmĂ©nyes Steinmetz ÁdĂĄm rĂ©vĂ©n fĂ”vĂĄrosi gĂłl szĂŒletett a negyedik jĂĄtĂ©krĂ©sz derekĂĄn (5-7). A vendĂ©glĂĄtĂłk hĂĄromszoros ötkarikĂĄs aranyĂ©rmes centere, a szintĂ©n duplĂĄzĂł MolnĂĄr TamĂĄs zĂĄrkĂłztatta közelebb csapatĂĄt, majd az Ă” gĂłlpassza nyomĂĄn lett 7-8, szĂ»k kĂ©t perccel a vĂ©ge elĂ”tt pedig utol is Ă©rte ellenfelĂ©t a Szeged Decker ÁdĂĄm rĂ©vĂ©n (8-8).

A csattanót a hazaiak légiósånak, Aljosa Kunacnak a gólja jelentette, így a Szeged vårhatja elÔnnyel a folytatåst. A måsodik meccset pénteken jåtsszåk a Komjådi uszodåban (19.30).