Nemzetközi sport
A járvány gazdasági hatásai a világ sportjára
Nem könnyû számszerûsíteni a pandémiás helyzet hatását a világ sportjára, de ha megpróbáljuk, egészen hihetetlen magas számok jönnek ki a veszteség kategóriában.
14:41
Ukrán válság - Az oroszok hajók elsüllyesztésével foglyul ejtették az ukrán flotta egy részét
14:40
Ukrán válság - Orosz lap: Viktor Janukovicsot állítólag infarktussal kórházban kezelik
14:38
Versenyuszoda épül Gödöllõn
14:36
Ukrán válság - Magyar katona vezeti az EBESZ katonai megfigyelõit
13:44
Diszkótragédia - Fenntartotta a korábbi jogerõs ítéletet a Kúria a West Balkán-ügyben

Hozzszlsok Nyomtat E-mail PDF
(MTI) - Gyõzelemmel, ezzel pedig az elsõ helyen zárta a férfi vízilabdacsapatok Bajnokok Ligájának csoportselejtezõit a Szeged: a csongrádi gárda szerda este a német Spandau 04 együttesét verte négy góllal Berlinben.
  •     Eredmény, BL, D csoport, 8., utolsó forduló:

Spandau 04 (német) - A-HÍD-Szeged VE 7-11 (2-5, 2-2, 3-3, 0-1)
a szegedi góldobók: Kayes 3, Szivós, Kiss Cs. 2-2, Juhász Zs., Török, Kunac, Hegedüs 1-1

Magabiztosan kezdett a Szeged, amely - a delmagyar.hu beszámolója szerint - 5-2-es, majd a második negyedben tovább növelve a különbséget 7-2-es vezetésre, ennél fogva jelentõs elõnyre tett szert. A nagyszünetig azonban megduplázták saját találataik mennyiségét a németek, akik felzárkóztak 4-7-re. Ám valódi fenyegetést nem jelentettek a hazaiak a Szegedre, amely a folytatásban is tartotta a megnyugtató differenciát, s hol három, hol négy góllal vezetett, az utolsó negyednek pedig 10-7-es állásnál vághatott neki. A befejezõ játékrész közepe táján megint négy lett "közte", s mivel többször már nem került egyik kapuba se a labda, 11-7-re nyert a Szeged.
    Sikerével a BL egyenes kieséses szakaszába csoportelsõként masírozott be a dél-alföldi gárda, amely egy csoportnegyedikkel kerül majd össze a nyolcaddöntõs párokat kialakító csütörtök esti sorsoláson.
    korábban, A csoport:
Tbiliszi - ZF-Eger 4-12
    Az Eger csoportjában a harmadik lett, s a legjobb tizenhat között egy csoportmásodikkal találkozik.

Hozz�sz�l�sok Kedves Olvas�! Jelentkezzen be �s akkor hozz�sz�lhat a t�m�hoz!

Webradio.hu - Szegedi, orsz�gos �s sport h�rek a nap 24 �r�j�ban!:Hírek arrow Sport

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.