Pick-Szeged nemzetközi szereplése
Pick Szeged - Tatran Presov EHF-Kupa kézilabda mérkõzés élõben!
ImageKövesse Ön is a Pick Szeged - Tatran Presov EHF-Kupa kézilabda mérkõzés élõben!
Férfi kézilabda EHF Kupa - Továbbra is hibátlan a Pick
Férfi kézilabda EHF Kupa - Másodszor is nyert a Szeged, gyõzött a Csurgó
Férfi kézilabda EHF Kupa - Egygólos gyõzelemmel kezdett a Szeged
Férfi kézilabda EHF Kupa - Középdöntõs a Pick Szeged
Pick Szeged - Benfica EHF-kupa mérkõzés: 31-25 (14-10)
14:41
Ukrán válság - Az oroszok hajók elsüllyesztésével foglyul ejtették az ukrán flotta egy részét
14:40
Ukrán válság - Orosz lap: Viktor Janukovicsot állítólag infarktussal kórházban kezelik
14:38
Versenyuszoda épül Gödöllõn
14:36
Ukrán válság - Magyar katona vezeti az EBESZ katonai megfigyelõit
13:44
Diszkótragédia - Fenntartotta a korábbi jogerõs ítéletet a Kúria a West Balkán-ügyben
Szeged
Szegedi hírek
Pingvinfiókák születtek a Szegedi Vadasparkban
Színházi világnapi programok Szegeden
Választás 2014 – Bajnai: áprilisban hosszú távra eldõl, az ország merre halad tovább

Hozzszlsok Nyomtat E-mail PDF
(MTI) - A Pick Szeged 29-24-re kikapott csütörtökön a találkozó elõtt még nyeretlen fehérorosz Dinamo Minszk otthonában a férfi kézilabda Bajnokok Ligájában.
  • Férfi BL, 4. forduló:

D csoport:
Dinamo Minszk (fehérorosz)-Pick Szeged 29-24 (17-10)

a magyar csapat gólszerzõi: Larholm, Zubai 4-4, Prodanovic, Sulc, Blazevic, Ancsin, Balogh, Pribanic, Kekezovic 2-2, Vadkerti, Budai

A találkozó elején fej fej mellett haladtak a csapatok, majd Bogdanov, a hazaiak kapusa kifogott egy jobb periódust, ezt pedig társai támadásban kihasználták, és háromgólos vezetésre tettek szert. A fehérorosz gárda ezt követõen sem állt le, többször is kihasználta a magyar csapat labdavesztését, és az ötgólos Sevaljevic vezetésével a félidõben 17-10-re vezetett.

A fordulást követõen állandósult a különbség, a Szeged nem nagyon tudott közelebb kerülni riválisához. Skaliczki László együttese tíz perccel a vége elõtt három gólra feljött, de ennél jobban nem tudta megközelíteni ellenfelét. A BL-ben most egy hónap szünet következik. A Szeged legközelebb november 18-án lép pályára, amikor az eddig százszázalékos spanyol Barcelonát fogadja.

Szerdán játszották:
Füchse Berlin (német)-Schaffhausen (svájci) 31-27 (14-11)
    Szombaton:
Croatia Zagreb (horvát)-Barcelona (spanyol) 18 ó

Az állás: 1. FC Barcelona 6 pont/3 mérkõzés (92-70), 2. Füchse Berlin 6/4 (113-108), 3. Croatia Zagreb 3/3 (84-82), 4. Dinamo Minszk 3/4 (105-105), 5. Pick Szeged 2/4 (103-117), 6. Schaffhausen 2/4 (107-121)

A csoportokból az elsõ négy helyezett jut a nyolcaddöntõbe.

B csoport:
    késõbb:
MKB VESZPRÉM-THW Kiel (német) 19 ó
Constanta (román)-Celje (szlovén) 19 ó
Sävehof (svéd)-Atlético Madrid (spanyol) 35-30 (17-16)

Hozz�sz�l�sok Kedves Olvas�! Jelentkezzen be �s akkor hozz�sz�lhat a t�m�hoz!

Webradio.hu - Szegedi, orsz�gos �s sport h�rek a nap 24 �r�j�ban!:Hírek arrow Férfi kézilabda BL - Szegedi vereség Minszkben

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.