Ukrán válság - Az oroszok hajók elsüllyesztésével foglyul ejtették az ukrán flotta egy részét
Ukrán válság - Orosz lap: Viktor Janukovicsot állítólag infarktussal kórházban kezelik
Diszkótragédia - Fenntartotta a korábbi jogerős ítéletet a Kúria a West Balkán-ügyben
Szeged
Szegedi hírek
Színházi világnapi programok Szegeden
Választás 2014 – Bajnai: áprilisban hosszú távra eldől, az ország merre halad tovább
Független Hírügynökség   2011 April 17, Sunday

Döntetlenül végződött a ’Clasico’, a Real Madrid és a Barcelona rangadója. A két csapat az elkövetkező három héten még háromszor csap majd össze. A madridi mérkőzése a valódi ’Clasico’ volt, a spanyol bajnokság 32.
  Hozzászólások Nyomtat E-mail PDF
Döntetlenül végződött a 'Clasico', a Real Madrid és a Barcelona rangadója

A két csapat az elkövetkező három héten még háromszor csap majd össze. A madridi mérkőzése a valódi 'Clasico' volt, a spanyol bajnokság 32. fordulójában találkoztak. Az első félidő gól nélkül telt, bár mindkét csapatnak volt esélye gólszerzésre.

Az 50. percben Ronaldo szabadrúgása a kapufán csattant, de három perc múlva már gólt láthatott a közönség. A madridi Raul Albiol volt a vétkes, és a játékvezető ki is állította. A megítélt büntetőt Messi belőtte, így a Barca 37 percig egy gólos vezetés birtokában, emberelőnyben játszhatott.

A tíz emberre fogyatkozott Real ellen sem sikerült azonban megtartaniuk az előnyt: a 82. percben Dani Alves szabálytalankodott Marcelóval szemben, és a 11-est Ronaldo értékesítette.

1:1 lett a végeredmény, ami azt jelenti, hogy a Barcelona már karnyújtásnyira került a - a harmadik egymást követő - bajnoki címtől, hiszen hat fordulóval a befejezés előtt nyolc ponttal vezet a tabellán.

A következő Barcelona-Real Madrid mérkőzés szerdán lesz: a Copa del Rey döntőjében találkoznak; majd a két Bajnokok Ligája elődöntő teszi teljessé a nem mindennapi sorozatot.

Hozzászólások Kedves Olvasó! Jelentkezzen be és akkor hozzászólhat a témához!

Webradio.hu - Szegedi, országos és sport hírek a nap 24 órájában!:Hírek arrow Sporthírek - foci: döntetlen a Real-Barca meccs

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.