Ăs mi van akkor, ha szerĂŠny maradok?
Ne Ărjam le, hogy hogy lĂĄtom a mostani helyzetet?
Vagy Ărjam Ăşgy, mint egy veszprĂŠm drukker?
Vagy Ărjam Ăşgy, mint egy semleges nĂŠzĂľ?
Vagy Ărhatom Ăşgy is egy szegedi szurkolĂłi fĂłrumon, ahogy a szegedi szurkolĂłi szĂvemmel gondolom, ĂŠrzem?
Mi kĂśzĂśd van hozzĂĄ, hogy hogy lĂĄtom a helyzetet?
EgyĂĄltalĂĄn milyen mazochista fĂłrumozĂĄs mĂĄr az, ahol a mĂĄsik csapat fĂłrumĂĄt jĂśssz moderĂĄlni. Sztem elĂŠg gĂĄz.
Tudod, fent maradni sokkal nehezebb, mint felkerĂźlni. FennĂĄllĂĄsĂĄnak 57 ĂŠve alatt 3 bajnoki aranyat szerzett a Szeged, a VeszprĂŠm 41 ĂŠv alatt 25-szĂśr. A nemzetkĂśzi eredmĂŠnyekrĂľl ne is beszĂŠljĂźnk.
"JĂśvĂźnk fel": ha a tavalyi ĂŠvre utalsz, azt gondolom, hogy a Szeged hozta a szokĂĄsost, mint az elĂľzĂľ ĂŠvekben (BL 16, mondjuk 90%-os tudĂĄs mellett), A VeszprĂŠm pedig szintĂŠn 90%-rĂłl leesett 40%-ra. Vranjesnek sikerĂźlt szĂŠtbarmolnia mindent. Igaz, hogy LĂŠkai, Nilsson, Acca, stb. sĂŠrĂźlt, arrĂłl nem tehet.
IdĂŠn eddig jĂłl megy a Szeged szekere. Alig 10 hĂłnapja Pastor takarodj! volt mindenhol, az elmĂşlt pĂĄr ĂŠvben mindenki kritizĂĄlta a jĂĄtĂŠkosvĂĄsĂĄrlĂĄsokat.
Olvasok inkĂĄbb, figyelek, de tĂśbb dolog is kikĂvĂĄnkozik belĂľlem a Szeged vs VeszprĂŠm ĂśrĂśk harccal kapcsolatban.
Ezt egy szĂłval tudnĂĄm leĂrni:
VĂĄltozĂĄsok
1. vĂĄltozĂĄsok odaĂĄt:
- vezetĂľsĂŠg vĂĄltozott (hol van MagyarĂĄdy, Hajnal), mintha elmentek volna a dĂśrzsĂślt vĂŠrprofik, akikrĂľl mindig azt gondoltam, hogy a francĂŠrt nem itt vannak
- csapat vĂĄltozott (Palmarrsont nem tudjĂĄk kiheverni, akĂĄrmennyire is azt hiszik, ez NEM vilĂĄgvĂĄlogatott, Nagy LĂĄszlĂł meg rĂĄtelepedett a csapatra, de ez nem jĂłfĂŠle telepedĂŠs a pletykĂĄk szerint)
- szabĂĄlyokat vĂĄltoztatnak (mekkora mĂĄr ez a mĂĄsodedzĂľ legyen veszprĂŠmi, hol itt a szakma?!)
- rugalmatlansĂĄg, a tĂśrtĂŠnĂŠsek utĂłlagos lekĂśvetĂŠse (ĂŠszre kellett volna venniĂźk, hogy mi mennyire jĂśvĂźnk fel, rĂŠgebben ezt mĂĄr ELĂRE lereagĂĄltĂĄk volna)
- szembenĂŠzĂŠs hiĂĄnya ( a bl dĂśntĂľ zakĂłt nem biztos, hogy feldolgoztĂĄk a megfelelĂľ mĂłdon, mĂŠrtĂŠkben)
2. vĂĄltozĂĄsok itt:
- kivĂĄlĂł szakember mĂťkĂśdhet ĂŠvek Ăłta, dolgozik, ĂŠpĂtkezik, van stratĂŠgia
- vannak meghatĂĄrozĂł magyar jĂĄtĂŠkosok, szerethetĂľek, fiatalok, harapnak
- van pĂŠnz
- vannak eredmĂŠnyek
SzĂłval lehet, hogy kĂśzel a fordulĂłpont, csak ne kiabĂĄljam el
2018-10-09 10:26 (Előzmény nélküli.)
Kedves Olvasó! Jelentkezzen be és akkor hozzászólhat a témához!